Výukový program v ZOO Ostrava

V pátek 24. 11. 2017 žáci 7. A, kteří v letošním školním roce mají přírodopisný seminář, a žáci, kteří tvoří časopis Sovička, navštívili ZOO Ostrava. Měli možnost dozvědět se leccos zajímavého ze života slonů. Získali např. odpovědi na otázky, zda a jak moc to bolí, když Vám slon šlápne na nohu, proč bude muset nedávno narozený sloní sameček Chandru v dospělosti Ostravu opustit apod. Neméně zajímavá byla i následná prohlídka ZOO, kde jsme mimo jiné zjistili, jak vypadá nejnebezpečnější tvor na zemi.

Akce mohla být uskutečněna díky Nadačnímu fondu při ZŠ Ukrajinská, který pomáhá se sponzorováním sovice sněžné v naší Zoo. I tu měli žáci možnost si zblízka prohlédnout a to hned ve dvou exemplářích.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI