Školní kolo dějepisné olympiády

Již tradičně probíhá v měsíci listopadu na naší škole školní kolo dějepisné olympiády – tentokrát na téma To byla první republika aneb Československo v letech 1918-1938. Zúčastnilo se celkem 19 žáků 8. a 9. tříd. Nejlepší výkon podal Daniel Rozkošný z 9. A, kterému se podařilo získat 50 bodů z celkového počtu 65. Proto bude mít možnost reprezentovat školu v okresním kole. Druhé místo obsadil Pavel Tesař se 44 body, třetí Dominik Davídek se 43 body.  Oba jsou žáky 9. A.

Všichni žáci podali velmi pěkné výkony a to včetně benjamínků z osmých tříd, kteří si větší část znalostí z tohoto tématu museli osvojit samostudiem. Všem zúčastněným děkujeme a vítězům gratulujeme.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI