Výlet do Slezského zemského muzea

Odměnou žákům za pilnou práci bývá školní výlet. Třídy 3. B a 4. A se v pátek 23. 6. 2017 vydaly do Opavy. Zážitkem byla již samotná jízda vlakem. V muzeu na nás čekala expozice Příroda Slezska, kde jsem měli možnost zhlédnout živočichy, kteří žili a žijí na našem území, z nichž mnohé známe z vyjmenovaných slov, kterým jsme se museli po celý školní rok učit. Největší atrakcí pro nás byl slon, který je v muzeu vystaven od konce roku 2016. Část naší skupiny měla možnost zúčastnit se vzdělávacího programu na téma Divadlo.

Výlet se nám vydařil, protože nás neopustila dobrá nálada, počasí nám přálo a všechno klaplo podle plánu. Již teď se těšíme, co podnikneme příští školní rok.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI