Výlet 3. A

V úterý 20.6.2017 se naše třída 3.A zúčastnila celodenního výletu do ZOO Lešná. Před hlavním programem jsme stihli navštívit známý zlínský mrakodrap 21 s výhledem na celý Zlín, kde jsme si dali společně dopolední svačinku a poté se přesunuli MHD do samotné ZOO. Kromě roztomilých vyder děti nejvíce nadchli tučňáci, želvy nebo lenochod.
Ve čtvrtek 22.6.2017 nás s dětmi čekala akce U vody. Po srazu v 8:00 před školou jsme se společně přesunuli na tramvaj  až do jižní části našeho města, kde nás čekal příjemný instruktor Tomáš. Děti čekala různá stanoviště, kde se stihli dozvědět spoustu zajímavých informací nejen o vodních živočiších,  zahrát si několik zábavných her a v neposlední řadě si zkusit vylovit a pomocí návodného klíče sami poznat několik druhů těchto vodních živočichů. Celé naučné dopoledne se nám velmi líbilo.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI