Vánoční turnaj ve florbalu


V úterý proběhl na naší škole, po roční odmlce, tradiční turnaj ve florbalu smíšených týmů pro 2. stupeň. Turnaje se zúčastnilo rekordních osm týmů, které byly rozděleny do dvou skupin, vítězové skupiny se v semifinále utkali s druhými týmy z protější skupiny.

Nejdramatičtější bylo semifinále mezi týmy Hele vo*e a All star, které rozhodl až zlatý gól v prodloužení.Finále již dominoval tým Chabáři (ve složení M. Fojtík, J. Ondrušák, F. Blaštík, R. Vojkůvka, T. Šancová, L. Pospíšil), který tak celý turnaj vyhrál a získal putovní pohár + sladkou odměnu.

Vyhlášení nejlepších hráčů turnaje:

Nejlepší hráč turnaje: Matěj Fojtík

Nejlepší útočník: Matěj Fojtík

Nejlepší obránce: Dominik Musálek

Nejlepší brankář: Markéta Balnerová

Nejlepší hráčka: Markéta Kofroňová

Nejlepší hráč 6. třídy: Pavel Rajbovský

Nejlepší hráč 7. tříd: Daniel Jemelka

Nejlepší hráč 8. tříd: Markéta Balnerová

Nejlepší hráč 9. třídy: Matěj Fojtík

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI