Testování 5. a 9. tříd

K 7. 6. 2013 byla ukončena 2. celoplošná generální zkouška ověřování výsledků žáků na úrovni 5. a 9. ročníku základních školy.

Cílem tohoto projektu nebylo  srovnávat žáky, třídy nebo školy – základním úkolem je poskytnout informaci o tom, nakolik každý jednotlivý žák plní požadavky minimálního standardu osvojených dovedností.

Na níže uvedené stránce  najdete všechny úlohy, které žáci v testu řešili s vyznačením správné odpovědi a odpovědi žáka.  Žáci si mohou  zkusit najít správné řešení, výsledky jim pomohou poučit se z toho, co jim při testování nešlo.

https://portal.niqes.cz/vysledky/

K přihlášení do uvedeného modulu použijte přihlašovací údaje, které žáci obdrželi při testování.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI