Školní kolo recitační soutěže žáků II. stupně

V úterý 13. 2. 2024 proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže žáků druhého stupně. Ačkoli jsme se museli vyrovnat se zvýšenou absencí žáků z důvodu nemocnosti, akce se vydařila, zejména zásluhou zúčastněných dětí, které předvedly opravdu pěkné výkony.
První místo ve III. kategorii, kterou letos díky menší účasti tvořili pouze žáci 6. tříd, obsadila Kristýna Kasperová.
Ve IV. kategorii, složené ze žáků sedmé a osmé třídy, předvedl nejlepší výkon Michael Malý ze 7. A, druhou příčku obsadila dvojice Jirka Kurka a Victoria Honová z 8. A s náročnou básní o stvoření světa a krásné třetí místo náleží Markétě Sikorové ze 7. A.
Ještě jednou moc děkujeme všem zúčastněným žákům, ale i kantorům, kteří žáky připravili. Radost nám udělalo, že se na nás přišla podívat a zasedla v porotě i paní učitelka Kaštovská.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI