Pozdravy z lyžařského výcviku

1.den jsme díky nepřejícímu počasí vyrazili na procházku po okolí. Prošli jsme se okolo vodní nádrže Horní Bečva, kde jsme splnili malý přírodopisný kvíz a dále jsme pokračovali k lomu, kde jsme si vyšlapali až na vyhlídku a mohli tak pozorovat nedaleké okolí. Celý den byl zakončený společenskými aktivitami na chatě.

2.den jsme dokázali nemožné. Mikrobus nás hned po snídani přepravil do nedalekého Mezivodí, kde na současné špatné klimatické podmínky, na nás čekal kopec plný sněhu, a tak jsme si užili úterní lyžovačku naplno.
Zdatní lyžaři se zdokonalovali na téměř prázdném svahu, úplní nováčci se seznamovali se základy lyžařského umění a v závěru dne se všem podařilo zdolat celý kopec Mezivodí.
Všichni účastníci jsou výborní a po celý den vládne dobrá nálada.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI