Školní kolo recitační soutěže žáků II. stupně 2019/2020

Dne 6. 2. 2020 proběhlo školní kolo recitační soutěže žáků II. stupně. Porota složená z paní učitelky Kvěťákové, paní učitelky Manczalové a paní učitelky Šindelářové si tak mohla užít krásný kulturní zážitek, který jí žáci připravili přednesem svých básní. Rozhodnout, kdo pro letošní rok stane na příčkách vítězů, však bylo velice těžké, neboť výkony byly velmi vyrovnané. Nakonec porota rozhodla takto:

V III. kategorii žáků 6. a 7. tříd zvítězil Matěj Jan Hrubý s básní Polednice Karla Jaromíra Erbena.

Druhou příčku obsadila Nikol Keremidu.

O třetí místo se rozdělili Karolína Škutová a Jan Marcoň. Ve IV. kategorii žáků 8. a 9. tříd zvítězil Patrik Kubala s básní Můj portrét Alexandra Sergejeviče Puškina. Druhé místo náleží Romanu Pistovčákovi, třetí pak Karolíně Antczak.

Všem zúčastněným žákům děkujeme a už nyní se těšíme na další ročník😊

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI