Zdatný páťák – Ostrava 2010

Ve středu 31. března  za účasti 122 dívek a 108 chlapců z 29 ostravských škol se uskutečnil v prostorách ZŠ Porubské 832 sportovní čtyřboj pod názvem ZDATNÝ PÁŤÁK. Soutěžilo se v disciplínách 50 m, skok z místa, autový hod 2 kg plným míčem a překážková dráha. Soutěžilo se jak v jednotlivcích, tak ve čtyřčlenných družstvech dívek a chlapců. Naši školu reprezentovaly žačky 5.třídy ve složení: Ševčíková Daniela 6.místo, Janiaková Marie 7.místo, Cibulcová Kateřina 14.místo, Bednárková Michaela 27.místo, Franková Michaela 67.místo, Bogdová Barbora 73.místo, Navrátilová Kateřina 81.místo.

V soutěži družstev obsadily naše holky 6. a 7.místo. Výsledkové listiny všech kategorií i družstev najdete zde (ve formátu xls).

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI