Úspěchy našich žáků v soutěžích – zeměpis, jazyk český

V minulém týdnu se žáci naší školy zúčastnili okresního kola zeměpisné olympiády.  Vynikajícího výsledku dosáhl v kategorii C  žák 9. A Ondřej Freisler, který skončil na 2. místě a postupuje do krajského kola. Na pěkném 9. místě skončil v kategorii B Jakub Filipek ze 7. A  a mezi soutěžícími v kategorii A se neztratila ani Kristýna Střížová.

Další radost nám udělal Ondřej Šimečka ze 3. A krásným 2. místem v I. kategorii recitační soutěže  Rolnička.  Pěkný výkon podali i žáci 1. třídy Julie Pálková a Adam Matoušek. Ze 2. stupně se soutěže zúčastnila Sabina Hendrichová a Jakub Filipek ze 7. A a v nejstarší kategorii Táňa Bystroňová a Kristýna Malinková z 9. A.

21. 3. 2011 proběhlo okresní kolo Olympiády v jazce českém. V silné konkurenci obsadila Michaela Bogdová pěkné 35. místo a  Kristýna Malinková 66. místo.

Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

 

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI