Street hockey – postupujeme do dalších bojů

cezŽáci naší školy z 6. a 7. tříd ve složení Robin Tomaškovič, Tomáš Kaniok, Tomáš Březný, Lukáš Falhauer, Marek Dostál a Jan Zelený vybojovali v oblastním kole soutěže s názvem „ČEZ Street Hockey 2010“ postup do předkola finále přes ZŠ A. Kučery z Ostravy Hrabůvky, kdy nejdříve na domácím hřišti zvítězili 10:3 a o týden později na hřišti soupeře opět zvítězili v poměru 7:4. Nyní náš tým čeká na další los této soutěže a pokud uspěje i v předkole finále, pustoupí do velkého finále, které se bude konat 22. dubna v ČEZ Aréně za účsti 64 nejlepších týmů z Moravskoslezského a Olomouckého kraje a okresu Vsetín. Další informace o této soutěži najdete na www.polar.cz/hockey.

Do dalších bojů držíme palce a přejeme trochu sportovního štěstí.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI