Sponzorujeme sovici sněžní v ZOO Ostrava

Poslední zářijovou středu jsme měli možnost podívat se zblízka, jak ZOO Ostrava využívá peněz, které jí plynou z „projektu“ adopce zvířat. Na základě volby žáků a v úzké spolupráci se školním časopisem Sovička si žáci naší školy zvolili ze všech možných zástupců živočišných druhů v naší zoo sovici sněžní nejen proto, že sova je symbolem moudrosti, ale také proto, že je to krásný a zajímavý tvor.

Rádi bychom vyjádřili poděkování všem žákům, rodičům, ale i učitelům, kteří se každoročně zapojují do sběrových akcí naší školy, protože právě výtěžek z těchto akcí, který je připisován na konto nadačního fondu, nám umožňuje provádět tuto záslužnou činnost. Jsme rádi, že stejně jako ZOO Ostrava o nutnosti ochrany přírody jen nemluvíme, ale aktivně se zapojujeme, jdeme dobrým příkladem ostatním a usilujeme o zachování naší planety dalším generacím v co nejlepším stavu.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI