Týdenní plán

Přehled akcí:  26.2. – 3.3.2024 (9.týden)

 

Termín Akce Třídy Učitelé
Po

26.2.

 8:00- 9:00 Bydlíme na internetu

Knihovna Vietnamská, pěšky, KVŮLI

NEMOCI ZRUŠENO

4.A Krulíček Kamil
 9:00-10:00 Bydlíme na internetu

Knihovna Vietnamská, pěšky, KVŮLI

NEMOCI ZRIŠENO

4.B, 4.C Šelongová Táňa,

Žák Bohuslav

 9:00-10:00 MŠ v keramické dílně

keramická dílna

Klapcová Andrea
Krizová intervence pro pedagogické pracovníky

Praha

Ryšková Zuzana
Florbalový turnaj – parlament mládeže

Přesný termín a čas bude upřesněn

Út

27.2.

13:00-15:30 Setkání karierových poradců

MS pakt Varenská

Varmus Michal
Krizová intervence pro pedagogické pracovníky

Praha

Ryšková Zuzana
Florbalový turnaj – parlament mládeže

Přesný termín a čas bude upřesněn

St

28.2.

 8:55- 9:40 Ukázka a nábor – pozemní hokej

v tělocvičně, pro chlapce i dívky, sebou sportovní úbor

3.A, 3.B Haščinová Monika,

Pinkasová Blanka,

Revendová Vladimíra

10:00-10:45 Ukázka a nábor – pozemní

hokej

v tělocvičně, pro chlapce i dívky, sebou sportovní úbor

6.A Varmus Michal
10:55-11:40 Ukázka a nábor – pozemní

hokej

v tělocvičně, pro chlapce i dívky, sebou sportovní úbor

5.A Klapcová Andrea,

Verykiu Tamara

11:50-12:35 Ukázka a nábor – pozemní

hokej

v tělocvičně, pro chlapce i dívky, sebou sportovní úbor

4.A, 4.B Krulíček Kamil,

Žák Bohuslav

15:00-18:00 Seminář k FKSP

Hotel Brioni

Čupová Bohuslava

 

Čt

29.2.

16:00-17:00 Předškolní kurz Montessori Staffinová Petra,

Stupárová Michaela

1.3.

 7:30-13:00 Obvodní kolo – Celostátní přehlídka dětských recitátorů

Dům dětí a mládeže Ostrava-Poruba, ul. M. Majerové 23/1722, MHD, sebou vytištěný podepsaný text

7:30 – 8:00 prezence jednotlivých soutěžících

soutěžící 1. – 3. třída: 8:00-9:30 ,

p.Revendová

soutěžící 4. – 9. třída: 9:30 – 13:00 ,

p.Šafaříková

Šafaříková Jana

Revendová Jana

 8:00-11:00 Velikonoční focení

Focení ve školní kuchyňce 1.-6. tř.

Lovászová Yvonne

 

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI