Školní kolo recitační soutěže žáků II. stupně

Dne 5. 3. 2013 proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže žáků II. stupně, kterého se zúčastnilo celkem 17 vystupujících. Výkony, které recitátoři v letošním roce předvedli, byly moc pěkné a bylo velice těžké rozhodnout o pořadí prvních míst. Porota skládající se z paní učitelky Kvěťákové, paní učitelky Sztefkové a Šindelářové rozhodla takto: v kategorii žáků 6. a 7. tříd se na 1. místě umístil Timon Duda z 6. A, na 2. místě Kristýna Pekaříková ze 7. A, na 3. místě Jan Bukovský ze 6. A. V kategorii žáků 8. a 9. tříd se na prvním místě umístil Marek Dostál z 9. A, na 2. místě Kristýna Střížová z 8. A a na 3. místě Kateřina Navrátilová rovněž z 8. A.  Všem zúčastněným děkujeme.

[nggallery id=492]

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI