Projekty ze SMO 2014

Ostrava_lg

V roce 2014 nám SMO poskytl dotace na tyto projekty:

Svátky, tradice a moderní svět

• Cílem je přiblížení a zpřístupnění národních zvyků, tradic a svátků moderního světa žákům školy. Dotace činila 30 000 Kč.

Zájmové čtení a tvoření

• Primárním cílem projektu je vytvoření podmínek podporujících rozvoj individuálních schopností žáků v oblasti čtenářské gramotnosti
  • Dalším cílem je nabídka zajímavých volnočasových aktivit, které se na škole již staly tradicí.

Dotace 35 000 Kč

Provoz multifunkčního hřiště na ZŠ Ukrajinské 1533 na rok 2014

Cílem projektu je umožnit využití multifunkčního sportovního areálu široké veřejnosti v odpoledních hodinách, víkendech a školních prázdninách. Dotace ve výši 65 000 Kč.

Provoz multifunkčního hřiště na ZŠ Ukrajinské 1533 na rok 2014

• Projekt umožní využití multifunkčního sportovního areálu široké veřejnosti v odpoledních hodinách, víkendech a školních prázdninách.

Ostrava_lg