Pozdrav z Jelenovské – příjezd

Poslední fotky

Pozdrav z výletu do skláren.

10. den

9. den

19. ledna 2016: Pozdrav z výletu

18. ledna 2016: Opět pozdrav a fotky

Víkend: 15. – 17. ledna 2016

 

Den čtvrtý: 14. ledna 2016

Pozdrav a spousta fotek.

Den třetí: 13. ledna 2016 

Ráno poletoval venku sníh. Později začalo svítit sluníčko, ale nám zima nebyla ani maličko J. Po snídani nás Anet s Jirkou (naši instruktoři) vzali ven na kopec, kde jsme hráli různé skupinové hry se zaměřením na elektřinu. Rovněž musíme pravidelně dohlížet na třídění odpadu. Dopoledne jsme zakončili chutným „smažákem“.

Den druhý: 12. ledna 2016

Zdravíme vás z pobytu na čerstvém vzduchu. Už druhý den nás tahají horem dolem po místních kopcích. Jsme unavení, ale prý šikovní, takže nebojte, my to všechno zvládneme. Snídaně máme formou bufetu, je velký výběr. Obědy i večeře nám chutnají, nehladovíme. Těšte se na další info.

 

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI