Nadace OKD již popáté ocenila nejlepší neziskové projekty

Hornická nadace již popáté předala ceny nejlepším neziskovým organizacím, jejichž projekty svým grantem podpořila.  O udělení jednotlivých cen rozhodla odborná komise na základě nominačního výběru provedeného zaměstnanci nadace, kteří s podpořenými projekty přicházejí do kontaktu nejvíce a mohou odpovědně posoudit jejich přínos a kvalitu.

Nadace OKD udělila pět cen v kategoriích, které odpovídají jednotlivým grantovým programům.

V kategorii Pro Evropu získala letos ocenění naše škola za projekt My to společně zvládneme. Ten nám pomohl při sepsání žádosti o grant z Evropské unie, kterou jsme proměnili ve finanční podporu z EU ve výši přes 3 mil. Kč.

Naskenovaný obrázek001
Fotografie Petra Kišky ze slavnostního udílení cen:
img_3350 img_3373 img_3379

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI