Informace pro rodiče

Dotazník – klima školy: Dne 18. 5. 2021 jsme Vám zaslali e-mailem žádost o vyplnění dotazníku ke klimatu školy. Dovoluji si opětovně požádat ty, kteří tak ještě neučinili, aby dodrželi termín vyplnění do 31. 5. 2021.

Vrácení zapůjčené elektroniky: Prosím o vrácení zapůjčených ntb, tabletů, USB modemů do kanceláře ředitele školy. 

Vratka peněz za kroužky: Vzhledem k tomu, že školní rok 2020/2021 probíhal z velké části distančně a nebylo možné zajistit realizaci zájmových kroužků podle plánovaného časového rozvrhu, vrátíme Vám peníze, které jste za kroužek uhradili. Prosím, abyste nám sdělili číslo účtu, na které Vám platbu vrátíme. V případě, že budete chtít vratku vyplatit v hotovosti, prosím Vás o předběžnou domluvu termínu, abychom měli v pokladně dostatek finančních prostředků. 
Prosím o zpětnou vazbu na školní e-mail paní ekonomky iva.zaskolna@zsukrajinska.cz:
Jméno dítěte…….Vratka za kroužek …..   Kč ….
Vyberte jednu z možností:

  1. Zaslání na účet číslo: …………….
  2. Vyzvednu si osobně dne …. (orientační čas …). V pondělí můžete přijít od 6 do 17.15 hod. 
  3. Vyplacení mému dítěti ……………….

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI