Informace pro rodiče dětí, které se vrátily ze ŠVP

Vážení rodiče,

na doporučení lékařů a hygieny Vás prosím, aby všechny děti zdravé či nemocné, které se zúčastnily ozdravného pobytu, zůstaly v karanténě celý týden (sice stačí karanténa 72 hodin, ale pro jistotu prosím celý týden).  Krajská hygienická stanice doporučuje opatření typu:

pečlivé umývání rukou,  desinfekce toalet, záchodových desek, popř. klik od dveří, dávkovačů mýdla atd. 

Bylo nám řečeno,  že v tomto období tyto infekce jsou běžné, ale protože bylo hodně dětí v uzavřeném prostoru, tak tato infekce byla intenzivní.

 Výuka plavání ve středu 10. 4. 2013 je zrušena.

Na web byly dodány další fotky.

Zapomenuté věci:

Vzhledem k velmi rychlému odjezdu z místa pobytu, se na nás obracíte s dotazem, že dětem chybí oblečení, boty atd. Hotel jsme důkladně prošli a domů jsme přivezli  asi 6 pytlů „zapomenutých věcí“ . Mnoho z těchto věcí může být infekčních. Věřím, že v pytlích  mezi věcmi mohou být i  drahé oblečení a boty. Tyto pytle budou ve škole k prohlédnutí. Jen moc prosím vzhledem k této nepříjemné situaci o trpělivost. Zvolíme den a hodinu, kdy si budete moci tyto věci prohlédnout (o tomto budu teprve jednat s hygienou).

 

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI