Informace pro prvňáky


Škola bude pro naše prvňáčky otevřena 1. září 2021 už od 7.35 hod, půjdou přednostně. Děti budou mít na obličeji roušku (viz info v příloze a na webu zsukrajinska.cz). Testovat se budou až 2. 9. 2021, doprovod musí mít po celou dobu respirátor. Prosíme rodiče, aby v rámci covidových opatření nebrali do školy malé děti a omezili počet dospělých.Noví prvňáčci si mohou tento slavnostní den vzít aktovku. Přezůvky nepotřebují, půjdou rovnou do třídy.

Schůzka s rodiči proběhne 2. 9. 2021 v 16 hodin v jednotlivých třídách.Prosíme rodiče, aby přišli včas a bez dětí. Na programu bude organizace školního roku, organizace výuky a informace k jednotlivým předmětům.  Účast nutná.

Děkujeme a přejeme všem žákům i rodičům krásný školní rok.


Zápis do školní družiny

Zápis dětí do školní družiny bude 1. 9. 2021 od 6 do 14 hodin v budově školní družiny. Je nutné přijít zapsat i dítě, které ji v minulosti školní družinu navštěvovalo. Bez odevzdání zápisního lístku nemůže být dítě do školní družiny přijato. 

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI