Informace o platbě stravného pro rodiče prvňáčků:

Informace o platbě stravného pro rodiče prvňáčků:

Cena stravného činí pro žáky do 10 let 22,- Kč / oběd, to znamená 484,- Kč za měsíc

Stravné je možné hradit dvěma způsoby:

1. bezhotovostně zadáním trvalého příkazu k úhradě se splatností k 15. dni měsíce předcházejícího. Částka čini 484,- Kč, č. účtu školy: 1649370369/0800. Pokud bude dítě navštěvovat školní družinu, zašlete částku o 15,- Kč vyšší – tedy 499,- Kč. Touto zvýšenou částkou je uhrazen současně pitný režim v družině. Variabilní symbol Vašeho dítěte: jste obdrželi na schůzce rodičů budoucích prvňáčků.

2. platbou v hotovosti v kanceláři školní jídelny tři konkrétní dny na konci měsíce

Školní jídelna pracuje se systémem čipových karet, cena karty činí 50,- Kč. Po ztrátě či znehodnocení si žák musí zakoupit kartu novou.

 

 

 

 

 

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI