Hvězdička 2023

V úterý 30. 5. 2023 proběhne slavnostní předání ocenění Hvězdička 2023 v Centru volného času na ulici Vietnamská v době od 16:00 do 17:00. Nominováno bylo v tomto školním roce 20 žáků, a to Lilien Thillová, Melanie Petra Bongilajová, Edita Jahodová, Marie Kaplanová, Helena Chudejová, Sofie Jadavanová, Weronika Antczak, Jana Marie Kurková, Hedvika Plevová, Viktorie Čajdíková, Markéta Sikorová, Štěpán Havlas, Klára Kufová, Alena Ciprichová. Klára Iglová, Markéta Balnerová, Štěpán Jaroš, Markéta Sobolová, Viktorie Pinkasová a Eliška Třaskošová.

Ocenění Hvězdička 2023 obdrží 6 z nominovaných žáků. Kteří to budou a za co byli na tuto cenu nominováni, se dozvíte v úterý 30. 5. 2023. Upřímně se těšíme na společné setkání i tradiční pěkná vystoupení, která toto slavnostní odpoledne doprovázejí.