Dohráno

pohárV úterý 9. února se pro žáky 2. stupně uskutečnil v tělocvičně školy  1.ročník  florbalového turnaje  o Putovní pohár. V rámci turnaje proběhlo školní kolo ve street hokeji, kde do dalších bojů postupují tito žáci 6. – 7.tříd: Bezný Tomáš, Dostál Marek,  Kaniok Tomáš, Tomaškovič Robin, Zamazal Jakub, Zelený Jan.

Do turnaje se přihlásilo 5 družstev, což představovalo celkem 29 hráčů a hráček (podmínkou bylo, že v družstvu musí být alespoň 1 dívka). Vedle originálních názvů družstev zaujali všichni zúčastnění také nasazením během hry (a to i za již rozhodnutého stavu – družstvo Tučňáci), smyslem pro fair-play (nikdo během turnaje nebyl vyloučen za hrubou hru nebo nesportovní chování) a mohutným povzbuzováním  papírově slabších družstev při zápasech s favority turnaje (nejlepší atmosféra byla při zápase Želvounů proti Retardům – pozdějším vítězům, kdy Želvouni měli několik dobrých šancí ke vstřelení gólu a v poločase prohrávali pouze 0:1).

Týmy:
Dupínci United – Tomáš Kaniok 7.A, Mikuláš Pavlík 8.A, Kateřina Strnišťová 8.A, Robin Tomaškovič 7.A, Diana Vargová 8.A  – foto
FC Heptan – Filip Bratter 8.A, Lukáš Gelnar 9.A, Michaela Janošíková 8.A, Matěj Lalík 9.A, Jan Štěpán 9.A, Tomáš Tomeček 9.A – foto
Retardi – Simona Bučíková 8.A, Ondřej Freisler 8.A, Ivo Illés 9.A, Jakub Koutný 8.A, Tomáš Míšek 8.A, Pavel Sova 8.A – foto
Tučňáci – Karin Duchková 9.A, Jakub Dušek 9.A, Jakub Košút 9.A, Nikola Sikorová 9.A, Martin Věch 9.A, Veronika Žáková 9.A – foto
Želvouni – Marek Dostál 6.A, Lukáš Falhauer 7.A, Jakub Gabryš 6.A, Sabina Hendrichová 6.A, Jan Merta 6.A, Jan Zelený 6.A – foto

 

Tabulka výsledků  – zde

Další fotografie najdete ve fotogalerii.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI