Florbal – nepostup po výborném výkonu

V úterý 10.11. se naši chlapci z 6. až 7. tříd ve složení Tomáš Kaniok, Robin Tomaškovič, Jan Zelený (brankář), Jakub Zamazal, Tomáš Březný, Lukáš Falhauer, Marek Dostál, Jan Merta a Roman Mašek zúčastnili obvodního kola ve florbale. Náš tým byl nalosován do těžké skupiny složené ze škol (mimo naší) se zaměřením na sport. Postupně jsme se utkali se ZŠ Porubskou 832 (zaměření na atletiku), se ZŠ Štúra (zaměření na fotbal) a se ZŠ Dětskou (zaměření na hokej). Postoupit mohl pouze jeden tým. Po dvou hladkých výhrách nad ZŠ Porubskou 832 a ZŠ Štúra se naši kluci utkali o postup do dalších bojů se ZŠ Dětskou. Tento zápas byl velice dramatický, ale nakonec jsme prohráli 4:2 a tím obsadili ve skupině celkově 2. místo.

Všem klukům gratulujeme k předvedené hře a děkujeme za reprezentaci školy!

Výsledky:

ZŠ Ukrajinská – ZŠ Porubská 832          3 : 0
ZŠ Ukrajinská – ZŠ Štúra                      5 : 0
ZŠ Ukrajinská – ZŠ Dětská                   2 : 4

 

Tabulka

1. ZŠ Dětská                  6 b.
2. ZŠ Ukrajinská            4 b.
3. ZŠ Štúra                    2 b.
4. ZŠ Porubská 832       0 b.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI