Dopravní soutěž mladých cyklistů

Soutěž začala v březnu, kdy 123 žáků 4. až 9. tříd zpracovalo dopravní testy pro I. a II. kategorii. Dne 22. dubna se 14 žáků zúčastnilo jízd zručnosti a 12 dětí se pak připravovalo na soutěž v oblastním kole, které proběhlo 7. května na ZŠ ve Svinově. Naši školu reperzentovalo 8 žáků. Soutěžní družstvo v I. kategorii se umístilo na 4. místě a soutěžící ve II. kategorii obsadili 6. místo. Fotky najdete ve fotogalerii.

Děkujeme všem, kteří se na soutěž připravovali. Zvláštní poděkování patří všem soutěžícím za příkladné chování po celou dobu soutěže a tím také za vzornou reprezentaci naší školy.

Soutěžní družstvo I. kat.

Martin Koutný, Jan Zelený, Lucie Oršulíková, Sabina Hendrichová

Soutěžní družstvo II. kat.

Lukáš Gelnar, Lenka Fabiánková, Andrea Nováková, Denis Valášek

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI