Dobře vím, proč se nenudím!

Ve čtvrtek 27. 9. 2012 proběhlo na naší škole sportovní dopoledne v rámci projektu „Dobře vím, proč se nenudím!„, které uspořádal MOb Poruba ve spolupráci s naší školou.  Děti porubských škol měly možnost využít všechna sportoviště moderního areálu, ale hlavním bodem programu byla soutěž v udržení rovnováhy na nově pořízené balanční desce.

Balancovací deska je v areálu multifunkčního hřiště  ve zkušebním provozu! Zájemci o tuto zajímavou volnočasovou aktivitu si mohou balancování vyzkoušet  ve všední dny v odpoledních hodinách od 16:00  do 19:00 hodin, v sobotu a neděli od 9:00 do 12:00, od 14:00 do 19:00 hodin.

 Fotky najdete ve fotogalerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI