Den plný radosti

Dne 26.5.2011 jsme navštívili „Den plný radosti“ na Slezskoostravském hradě, pořádaný občanským sdružením „Modrý motýlek“. Předmětem činnosti sdružení je práce s handicapovanými dětmi a mládeží. Den plný radosti se konal již potřetí, díky této akci jsme měli možnost setkat se s handicapovanými kamarády a prožít s nimi polovinu dne, vyplněnou všemožnými aktivitami a soutěžemi. Na hlavním pódiu nám zazpívala Heidy Janků, nechyběli ale ani zpěváci a tanečníci z řad žáků. Celý program moderoval Roman Pastorek ze soutěže Bludiště. Pořadatelé měli připraveno spoustu soutěží, her, tvořivých dílen a stánků s drobnostmi. Díky městské policii jsme si mohli vyzkoušet jejich výstroj, práci s pouty a s obuškem.  Akce se nám moc líbila, celý den jsme si hezky užili.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Veronika Dikovská, třídní učitelka 4. A

Fotky najdete ve fotogalerii

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI