Další pozdrav z Malé Morávky od 5.A

Vypadá to, že zima ani nechce přijít. Během dalších slunečných dní v Malé Morávce jsme absolvovali aktivity na zákonitosti a souvislosti v přírodě, které my lidé svými zásahy můžeme narušit. Zahráli jsme si na predátory a kořist, tvořili jsme výrobky z odpadů, kromě koloběhu vody už víme, jak vzniká déšť a proč v řekách teče voda i v zimě, když neprší nebo je sucho. Večer hrajeme hry na zlepšení vztahů mezi sebou, před večeří se občas něco poučíme do školy, píšeme deníky. Taky jsme si vyrobili schránky na milé vzkazy. Dneska jsme si zpestřili den návštěvou bazénu ve 2,5 km vzdáleném hotelu Kamzík. Zatím jsme všichni zdraví. I když se na Vás těšíme, tak ještě nesmutníme. Zítra jdeme na pochod do Karlovy Studánky, tak nám držte palce, ať to ujdeme a máme ještě síly na večerní diskotéku.

Zase jsme přidali další fotky, tak se mrkněte zde.

Ahóóóój Vaši páťáci.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI