Bilance NF za školní rok 2020/21

Bilance NF za školní rok 2020/21

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

níže Vám předkládáme finanční bilanci Nadačního fondu za školní rok 2020/21. Kvůli přerušení prezenční výuky odpadlo spousta školních akcí, které chtěl NF financovat a zůstal tak na účtu větší obnos, než s kterým jsme počítali. I proto jsme se rozhodli snížit příspěvek NF na tento školní rok o 50 % a budeme tak tedy vybírat 200,- na žáka. Peníze budou vybírat do konce listopadu třídní učitelé. Tyto prostředky bychom chtěli, kromě financování školních akci, soutěží apod. použít na nákup šatních skříněk pro část 1. stupně.

Pokud Vás zajím podrobný rozpis příjmů a výdajů, tak ho naleznete zde:

Nadační fond dětí při ZŠ Ukrajinská | ZŠ UKRAJINSKÁ, Ostrava – Poruba (zsukrajinska.cz)

Děkujeme Vám za spolupráci a finanční příspěvky Nadačnímu fondu.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI