Bilance Nadačního fondu za šk. rok 2022/2023

Bilance Nadačního fondu za šk. rok 2022/2023

 

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

v odkazu níže Vám předkládáme finanční bilanci Nadačního fondu za školní rok 2022/2023. V letošním roce vybíráme příspěvek na žáka 300,-. Peníze budou vybírat do konce listopadu třídní učitelé, popř. je možné požádat o platbu na účet a vystavení darovací smlouvy.

Ve školním roce 2023-2024 plánujeme finančně podpořit, mimo jiné, následující akce: vánoční dílny, Mikuláše, velikonoční dílny, Den čarodějnic, Den dětí, Hvězdičku, dále budeme přispívat na akce konané ŠD, na rozloučení s žáky 9. třídy, průběžně na odměny při různých soutěžích a olympiádách.

Z našetřených peněz plánujeme pořídit uzamykatelné školní skříňky pro žáky 4. a 5. tříd.

Podrobný rozpis příjmů a výdajů naleznete zde:

Nadační fond dětí při ZŠ Ukrajinská | ZŠ UKRAJINSKÁ, Ostrava – Poruba (zsukrajinska.cz)

Děkujeme Vám za spolupráci a finanční příspěvky Nadačnímu fondu.

 

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI