Rozloučení 9. A

Tak a je to tady. Školní rok 2013/2014 je u konce a s ním končí i naše studium na ZŠ Ukrajinská. Některým z nás bude tahle škola chybět, jiným zase ne, ale i tak bychom chtěli poděkovat celému učitelskému sboru i těm, kteří nás neučili, že to s námi vydrželi. Víme, někdy to nebylo lehké. Panu řediteli, který nám různými způsoby zpříjemňoval studium během školy, ale největší dík patří naší paní učitelce Sztefkové, která byla od 6.třídy naší třídní učitelkou. Starala se o nás jako o vlastní, pomáhala a radila nám v těžkých obdobích. Vždycky za námi stála a nedala na nás dopustit. Velký dík patří také učitelům na druhém stupni.
Všem, kteří budou naši školu nadále navštěvovat, přejeme pevné nervy a vydržte až do konce, protože už nikdy nebudete s lidmi tak dlouho. Devět let je opravdu dlouhá doba. Mějte se tu krásně a čau základko!

 

DSCF0048

 

 

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI