Den památky obětí holocaustu

Ve čtvrtek 29. ledna si naše škola připomněla hrůzy holocaustu. Památku obětí tohoto zločinu proti lidskosti mohli žáci uctít zapálením svíčky při vchodu do školy, současně se také hned dověděli, co to holocaust vlastně byl.
Druhý stupeň se následně zúčastnil přednášky k danému tématu, kterou si připravili žáci 9. ročníku. Tomuto programu předcházel projekt s názvem Holocaust, který probíhal v hodinách dějepisu 9. ročníku, a také pečlivá domácí příprava prezentací s náměty, jež jsou s holocaustem spjaty. Deváťáci se svého úkolu zhostili skutečně svědomitě, o čemž svědčí i velký úspěch, který svými prezentacemi a výkladem u svých mladších spolužáků sklidili.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI