Den čarodějnic

Ve čtvrtek 30.4.2009 se na naší škole uskutečnil „Den čarodějnic“. Děti z 1.-5. tříd si jako čarodějnice, strašidla a jiné příšerky místo vyučování zařádily, zasoutěžily a zatančily v připraveném programu. Zahanbit se nedaly ani paní učitelky a jako pořádné čarodějnice naháněly některým dětem strach. Při plnění soutěžních disciplín/např. hledání pavouka v láhvi, chůze s knihou na hlavě, let na koštěti, jízda na koloběžce, jízda do pece, hod s kočkou aj./ pomáhaly čarodějnice z 9. třídy, které sklidily velký úspěch. Bylo to pěkné dopoledne, které se líbilo nejen dětem, ale i dopělým. Po právu byli všichni odměněni sladkou odměnou. Celý program byl zakončen průvodem masek v okolí školy. Fotografie najdete ve fotogalerii.

Comments are closed.

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / Prohlášení o přístupnosti / HELP DESK / CHILLI