Výsledky soutěží

Výsledky soutěží:  školní rok 2017/2018

  dějepisné

Název Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění v okresním kole
Dějepisná olympiáda
  1. Rozkošný Daniel, 9. A
  2. Tesař Pavel, 9. A
  3. Davídek Dominik, 9. A
14.m.

 

matematické

Název Účast ve školním kole dle umístění umístění v okresním kole
Pythagoriáda

 

Matematický klokan

Cvrček (2,.-3.třídy)

  1. Kufová Klára, 3. A
  2. Kutyra Tomáš, 3. A
  3. Smetana Jiří 3. A
Klokánek (4. a 5. třídy)
  1. Matoušek Michal, 5. A
  2. Chudejová Anna, 5. B
  3. Skulina Matěj, 5. A
Benjamín (6.-. třídy)
  1. Tomášek Adam, 7. A
  2. Karčmář Petr, 6. A
  3. Vnuková Kristýna, 7. A
Kadet (8.-9. třídy)

 

  1. Mertová Klára, 9. A
  2. Havelka Zdeněk, 8. A
  3. Besta Vojtěch, 9. A

 

zeměpisné

Název Účast – jména žáků – vítězové školního kola umístění v okresním kole
Zeměpisná olympiáda

 

Kategorie A

Karčmář Petr, 6. A

 

5.m.

Kategorie B

Tomášek Adam, 7. A

 

2. m.

Kategorie C

Hůla Pavel, 9. A

 

 jazyk český

Název Účast – jména žáků – vítězové školního kola umístění v okresním kole
Olympiáda JČ Mertová Klára, Chylová Daniela, 9. A
Moje rodina Knižní veletrh Ostrava 3.A (báseň – vlastní tvorba)
Čertovské pohádky ÚMOb Ostrava-Hulváky Goláňová, 3. A
Recitační soutěž Kategorie 1.-3. třídy

  1. Kozlová Sofie
  2. Zajac Lukáš
  3. Havlas Štěpán
Kategorie 4.-5. třídy

  1. Martinčák Jonáš
  2. Škutová Karolína
  3. Sobolová markéta
Kategorie 6.-7. třídy

    1. Pistovčák Roman
    2. Talášek David
  • Formánek Václav
Kategorie 8.-9. třídy

    1. Neshodová Karolína
    2. Šanca Tomáš
  • Gonina Lucie

 

 

sportovní

Název Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění
Florbal chlapců 8.-9. tříd Galia, Kollár, Pospíšil, Blaštík, Fišer, Freisler, Hůla, Peterek, Tesař 3. místo ve skupině
Florbal chlapců 6.-7. tříd Březný, Galia, Rašner, Dlouhý, Hranoš, Novák Petr, Petr Adam, Talášek 4. místo ve skupině
Kopaná dívek 6.-9. tř. Krčmová, Mamulová, Vítková, Adamcová, Filipková, Klečková, Odstrčilíková, Pálková, Mertová, Neshodová
Vybíjená 5. tříd

 

výtvarné

Název Pořadatel Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění
Pod pirátskou vlajkou DK Ostrava 3.A Čestné uznání Goláňová
Malá rodina umí velké věci ÚMOb Mor. Ostrava a Přívoz Polák Václav 3.A,

Šebestík Martin 5. C, Kempný Matyáš 6. A

Mladí designéři Škoda auto Goláňová
Moje učitelka 3.A, 3. B
Křišťálový kamínek Trigon Polák, Šebestík, Kempný výstava
Myslivost očima dětí Myslivecký svaz 3.A
Ze života hmyzu CVČ Ostrčilova Goláňová

 

 Ostatní soutěže

Název Pořadatel Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) Umístění
Sběr papíru  
Střelba ze vzduchovky ZŠ Sekaniny Berousek, Novák, Klečka, Klečková, Krčmová, Vítková 6. m.

 

Výsledky soutěží:  školní rok 2016/2017

 

  dějepisné

Název Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění v okresním kole
Dějepisná olympiáda 9 žáků

1.m. Hrochová Tereza

2.m. Friedrich Tomáš

27.m. Hrochová Tereza

 

matematické

Název Účast ve školním kole dle umístění umístění v okresním kole
Pythagoriáda

 

Nejlepší řešitelé

6. třída: Michal Dlouhý

7. třída: Zdeněk Havelka

8. třída: Vojtěch Besta

 

Matematický klokan

Cvrček (2,.-3.třídy)

Klokánek (4. a 5. třídy)
Benjamín (6.-. třídy)
Kadet (8.-9. třídy)

 

 

zeměpisné

Název Účast – jména žáků – vítězové školního kola umístění v okresním kole
Zeměpisná olympiáda

 

6. A Tomášek Adam 3.m. Tomášek Adam
7. A Denk David 5. m. Denk David
8. A Chylová Daniela 14.m. Chylová Daniela

 

 jazyk český

Název Účast – jména žáků – vítězové školního kola umístění v okresním kole
Olympiáda JČ 15 žáků

1.m. Bartošíková Sára, 8. A

27.m. Elblová Viktorie

Bartošíková Sára

Recitační soutěž 1.-2. třídy

1.m. Kozlová Sofie, 2. B

2.m. Zajac Lukáš, 2. B

3.m. Lesová Natálie, 1. A

3.-5. třídy

Martinčák Jonáš, 4. B

Fojtík Matěj, 4. A

Škutová Karolína, 3. B

6.-7. třídy

1.m. Kabelková Tereza, 7. A

2.m. Dávid Michael, 7. A

3.m. Tomášek Adam, 6. A

8.-9. třídy

1.m. Elblová Viktorie, 9. A

2.m. Mertová Klára, 8. A

 

Literární soutěž „Zdál se mi sen“ – Knižní veletrh OV 2. A
Hry s příslovími (ZŠ Hrdličky)   Vanessa Burdychová, Helena Hájková a Matěj Hendrich z 5. A – 1. místo

 

sportovní

Název Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění
Florbal dívky 6.-7. tříd – okresní kolo Tereza Krčmová, Markéta Vítková, Aneta Adamcová, Lucie Filipková, Lucie Gonina, Tereza Kabelková, Julie Odstrčilíková a Julie Pálková Okresní kolo – 2. m.
Florbal chlapci 7.-8. tříd Okresní kolo – 3. m.
McDonald´s Cup kategorie A – obvodní kolo Žáci 2. a 3. tříd
McDonald´s Cup kategorie B – obvodní kolo Žáci 4. a 5. tříd
Porubská olympiáda 2017 – 1. stupeň (lehká atletika)
1.třídy 50 m chlapci 6.m. Zatloukal Matěj

7.m. Žylka Jakub

50 m dívky 5.m. Smolková Ema
Hod kriketovým míčkem dívky 2.m. Hasalová Nela
2. třídy 50 m chlapci 6.m. Fiala Ondřej
50 m dívky 2.m. Kozelská Iva
600 m chlapci 8.m. Mamula Matěj
600 m dívky 2.m. Kozelská Iva
Skok daleký chlapci 5.m. Jemelka Daniel
Skok daleký dívky 5.m. Goláňová Natálie
3. třídy 50 m chlapci
50 m dívky 1.m. Broďáková Nikola

5.m. Pavelková Barbora

4. třídy
50 m dívky 6.m. Ticová Linda
600 m dívky 7.m. Šancová Tereza
Skok daleký dívky 5.m. Adamcová Michaela
Hod kriketovým míčkem chlapci 6.m. Martinčák Jonáš
5. třídy 50 m chlapci 7.m. Rašner Ondřej
50 m dívky 1.m. Březná Gabriela
600 m chlapci 4.m. Dostál Daniel
600 m dívky 1.m. Březná Gabriela
Skok daleký chlapci 5.m. Březný Matěj
Skok daleký dívky 6.m. Hájková Helena
Hod kriketovým míčkem dívky 3.m. Lovecká Tereza
Štafeta 4.-5. třídy 5. m.
6.-7. třídy 60 m chlapci
800 m chlapci 3.m. Kollár Stanislav
Skok daleký dívky 6.m. Knapová Lucie
Hod kriketovým míčkem dívky 4.m. Adamcová Aneta
8.-9. třídy 60 m chlapci
800 m dívky 7.m. Mertová Klára
Skok daleký chlapci
Skok daleký dívky 8.m. Mertová Klára
Vrh koulí chlapci 2.m. Czolko Lukáš

 

výtvarné

Název Pořadatel Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění
Všechny barvy zeměkoule SVČ Moravská Ostrava 2. A 1.m. Goláňová Natálie
Myslivost očima dětí ČMS 2. A Bez umístění
Čísla kolem nás ZŠ Bulharská 2. AB

 

 Ostatní soutěže

Název Pořadatel Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) Umístění
 

 

 

Výsledky soutěží:  školní rok 2015/2016

   dějepisné

Název Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění v okresním kole
Dějepisná olympiáda – školní kolo 10 žáků – postup do okresního kola David Stříž   37.místo David Stříž

 

 

 

matematické

Název Účast ve školním kole dle umístění umístění v okresním kole
Pythagoriáda

 

6. tř. Jakub Galia

7. tř. Jakub Freisler

8. tř. Viktorie Elblová, Michal Sprosták

Matematický klokan

Cvrček (2,.-3.třídy)

42 žáků – 1.m. Michal Matoušek, 3. A
Klokánek (4. a 5. třídy) 40 žáků – 1.m. Adam Tomášek, 5. A
Benjamín (6.-. třídy) 39 žáků – 1.m. Vojtěch Besta, 7. A
Kadet (8.-9. třídy)

 

31 žáků – 1.m. Timon Duda, 9. A

 

zeměpisné

Název Účast – jména žáků – vítězové školního kola umístění v okresním kole
Zeměpisná olympiáda

 

Blažek Martin – 18.m. v okresním kole zeměpisné olympiády kat. A
Hůla Pavel – 15.m. v okresním kole zeměpisné olympiády kat. B
Stříž David – 12.m. v okresním kole zeměpisné olympiády kat. C

 

 jazyk český

Název Účast – jména žáků – vítězové školního kola umístění v okresním kole
Olympiáda JČ 11 žáků –

1.m. Viktorie Elblová, 8. A, Natálie Honová, 9. A

 

Recitační soutěž Kategorie 1.-2. Třídy

1.m. Glac František

2.m. Kozlová Sofie

3.m. Škutová Karolína

 

Kategorie 3.-5.tř.

1.m. Pochman Jakub

2.m. Saifrtová Anna

3.m. Lukáč Kristián

Česká pošta –

Mezinárodní soutěž v psaní dopisů pro mládež (45. ročník)

 

9. A – 2 žáci

 

 

 

 

 

sportovní

Název Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění
Florbal dívky 8.-9. tříd – okresní kolo 4. místo
McDonald´s Cup kategorie A – obvodní kolo Žáci 2. a 3. tříd 5. místo
McDonald´s Cup kategorie B – obvodní kolo Žáci 4. a 5. tříd 4. místo
Porubská olympiáda 2016 – 1. stupeň (lehká atletika)
1.třídy 50 m chlapci 8.m. Mamula Matěj
50 m dívky 11.m. Kostková Barbora
300 m chlapci
300 m dívky 4.m. Kozelská Ivana
Skok daleký chlapci
Skok daleký dívky
Hod kriketovým míčkem chlapci
Hod kriketovým míčkem dívky
3. třídy 50 m chlapci 7.m. Matoušek Michal
50 m dívky 3.m. Ticová Linda
600 m chlapci 7.m. Fiala Jiří
600 m dívky 4.m. Šancová Tereza
Skok daleký chlapci 15.m. Blažek Jakub
Skok daleký dívky 7.m. Adamcová Michaela
Hod kriketovým míčkem chlapci 5.m. Uhl Filip
Hod kriketovým míčkem dívky
4. třídy 50 m chlapci 15.m. Rašner Ondřej
50 m dívky 1.m. Březná Gabriela
600 m chlapci 3.m. Dostál Daniel
600 m dívky 1.m. Březná Gabriela
Skok daleký chlapci 6.m. Morys Michal
Skok daleký dívky 4.m. Hájková Helena
Hod kriketovým míčkem chlapci 11.m. Bartek Tomáš
Hod kriketovým míčkem dívky 2.m. Lovecká tereza
5. třídy 50 m chlapci 10.m. Šimečka Pavel
50 m dívky 5.m. Mamulová Šarlota
600 m chlapci 6.m. Prokop Ondřej
300 m dívky 5.m. Talášek David
Skok daleký chlapci
Skok daleký dívky 6.m. Krčmová Tereza
Hod kriketovým míčkem chlapci 7.m. Novák Petr
Hod kriketovým míčkem dívky 2.m. Krčmová Tereza

 

výtvarné

Název Pořadatel Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění
Myslivost očima dětí ČMS 1. A a 1. B
Pohádkový medvídek SVČ Korunka 1. A

 

 

 

 Ostatní soutěže

Název Pořadatel Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) Umístění
Sběr plastových víček Dakota, Ostrava-Dubina
Sběr starého papíru ORC group Petřkovice

 

Výsledky soutěží:  školní rok 2014/2015

  dějepisné

Název Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění v okresním kole
Dějepisná olympiáda – školní kolo Školního kola se zúčastnilo 19 žáků

1. m Chlopčíková Štěpánka

1.m. Viktorin Richard

3.m. Honová Natálie

70. výročí osvobození Ostravy – aktivity vyhlášené SMO Účast žáků 6.-9. tříd

  matematické

Název Účast ve školním kole dle umístění umístění v okresním kole
Pythagoriáda

 

6.r. – nejvíce bodů Bartošíková Sára

7.r. – postup Bilčík Karel

8.r. – postup Duda Timon

Matematický klokan

Cvrček (2,.-3.třídy)

1.m. Hendrich Matěj, 3. A

2.m. Horňák Max, 3. A

3.m. Hájková Helena, 3. A

Klokánek (4. a 5. třídy) 1.m. Galia Jakub 5. A

2 a 3.m. Havelka Zdeněk, 5. A

2. a 3.m. Tomášek Adam, 4. A

Benjamín (6.-. třídy) 1.m. Mertová Klára, 6. A

2.m. Besta Vojtěch, 6. A

3.m. Elblová Viktorie 7. A

Kadet (8.-9. třídy)

 

1.m. Viktorin Richard, 9. A

2.m. Rataj Jakub, 9. A

3.m. Rozsypal Lukáš, 9. A

 zeměpisné

Název Účast – jména žáků – vítězové školního kola umístění v okresním kole
Zeměpisná olympiáda

 

1.m. Besta Vojtěch

2.m. Vandio Patrik

3.m. Tesař Pavel

Kategorie A – 21.m.  Besta Vojtěch, 6. A
1.m. Bilčík karel

2.m. Stříž David

3.m. Bědroň Adam

Kategorie B – 2.m. Bilčík Karel  7. A, Krajské kolo – Kategorie B – 6. m. Bilčík Karel 7. A
1.m. Viktorin Richard

2.m. Barták Radek

3.m. Rozsypal Lukáš

Kategorie C – 20.m. Viktorin Richard

  jazyk český

Název Účast – jména žáků – vítězové školního kola umístění v okresním kole
Olympiáda JČ 1.m. Pekaříková Kristýna

2.m. Ratajová Sandra

3.m. Barták Radek

  74.-79. m. Pekaříková Kristýna

80.-85. m. Ratajová Sandra

Recitační soutěž I. stupeň

1.-2. tř.

1.m. Martinčák Jonáš, 2. B

2.m. Glac František, 1. B

3.m. Dudková Tereza 1. B

3.-5.tř.

1.m. Hendrich Matěj, 3. A

2.m. Fischer Zacharias, 5. A

3.m. Hájková Helena, 3. A

 

II. stupeň

6.-7. tř.

1.m. Bědroň Adam, Bilčík Karel, 7. A

2. m. Bartošíková Sára 6. A

3.m. Bystroň Petr, 7. A

8.-9. Tř.

1.m. Honová Natálie, 8. A

2.m. Bukovský Jan, Duda Timon, 8. A

3.m. Ondrušáková Aneta, 9.A

Čestné uznání

 

Martinčák Jonáš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bědroň Adam, Bilčík Karel

 výtvarné

Název Pořadatel Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění
Ostrava fandí hokeji SMO 3. m. plakát

7. m. kotel fanoušků

Čísla kolem nás ZŠ Bulharská 1532, Poruba 1. m. Jakub Ondrušák
Myslivost očima dětí Českomoravská myslivecká jednota, Ostrava 3.m. Jakub Ondrušák, 2. A

 Ostatní soutěže

Název Pořadatel Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) Umístění
Sběr plastových víček Dakota, Ostrava-Dubina 5. místo
Sběr starého papíru ORC group Petřkovice 73 žáků školy 23. místo

Výsledky soutěží:  školní rok 2013/2014

  dějepisné

Název Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění v okresním kole
Dějepisná olympiáda – školní kolo Školního kola se zúčastnilo 15 žáků, postup do OK Kristýna Střížová z 9. A

 přírodopisné

Název Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění v okresním kole
Přírodopisný klokan Žáci 8.-9. tříd (34 žáků)

 matematické

Název Účast ve školním kole dle umístění umístění v okresním kole
Pythagoriáda 60 žáků – postup Sára Bartošíková, 5. A
Matematický klokanCvrček (2,.-3.třídy) 1.m. Kristýna Vnuková, 3. A2.m. Adam Tomášek, 3. B

3.m. Helena Hájková, 2. A

Klokánek (4. a 5. třídy) 1.m. Vojtěch Besta, 5. A2.m. Daniela Chýlová, 5. A

3.m. Klára Mertová, 5. A

Benjamín (6.-. třídy) 1.m. David Stříž, 6. A2.m. Timon Duda, Michal Šretr

3.m. Matěj Rellig, Karel Bilčík

Kadet (8.-9. třídy) 1.m. Richard Viktorin, 8. A2.m. Jan Fischer, lenka Palová, Kateřina Navrátilová, 9. A

3.m. Jan Morys, 8. A

 zeměpisné

Název Účast – jména žáků – vítězové školního kola umístění v okresním kole
Zeměpisná olympiáda Kategorie A – 6.m.  Bilčík Karel, 6. A
Kategorie B – 24.m. Rellik Matěj, 7. A
Kategorie C – 18.m. Viktorin Richard

  jazyk český

Název Účast – jména žáků – vítězové školního kola umístění v okresním kole
Olympiáda JČ 28.-39.m. Střížová Kristýna48.-55.m. Bednárková Michaela
Recitační soutěž I. stupeň 1.-3. tř.1.m. Hájková Helena, 2. A

2.m. Martinčák Jonáš, 1. B

3.m. Formánek Václav, 2. A

4.-5.tř.

1.m. Dávid Michael, 4. A

2.m. Fischer Zacharias, 4. A

3.m. Bartová Brbora, 5. A

 sportovní

Název Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění
Florbal chlapci 6.-7. tříd – obvodní kolo 6. 11. 2013 2. místo ve skupině
Fotbal chlapci 6.-7. třídobvodní kolo 3. místo ve skupině
Florbal dívky 6.-7. tříd – obvodní kolo Nepostup ze základní skupiny
Florbal dívky 8.-9. tříd – obvodní kolo 1. místo mezi porubskými školami, postup do okresního kola Neúčast z důvodu velké nemocnosti
Sportovní hry porubských ZŠ lehká atletika 2.-5. tříd Celkově 6. místo
2. třídy Běh 400 m – chlapci 1.m. Prokop Ondřej
Běh 400 m – dívky
Běh 50 m – chlapci 2.m. Talášek David
Hod kriketovým míčkem – chlapci 2.m. Czolko Tomáš
3. třída
Běh 400 m – dívky 1.m. Březná Gabriela
Hod kriketovým míčkem – dívky 2.m. Berousková Aneta
Skok daleký – dívky 2.m. Lovecká Tereza
4. třída
Běh 50 m – chlapci 1.m. Dávid Michael
Hod kriketovým míčkem – dívky 3.m. Adamcová Aneta
Skok daleký – dívky 4.m. Odstrčilíková Julie
5. třída
Běh 400 m – dívky 4.m. Stočesová Veronika
Hod kriketovým míčkem – dívky 3.m. Vavrečková Nella
Skok daleký – dívky 2.m. Neshodová Karolína
Sportovní hry porubských ZŠ lehká atletika 6.-9. tříd   Celkově 3. místo
6.-7. třídy Běh 1000 m – chlapci 2.m. Duda Timon
Běh 800 m – dívky 2.m. Honová Natálie
  Hod kriketovým míčkem – chlapci 3.m. Sláma Lukáš
Hod kriketovým míčkem – dívky 3.m. Pabiánová Zuzana
Skok daleký – chlapci 2.m. Jureček Roman
Skok daleký – dívky
Štafeta – chlapci 3.m. Jureček, Zyrkovský, Bukovský, Duda
Štafeta – dívky
8.-9. třídy Běh 1000 m – chlapci
Běh 800 m – dívky 1.m. Pekaříková Kristýna
Běh 60 m dívky 1.m. Cibulcová Kateřina
Vrh koulí – dívky 3.m. Bednárková Michaela
Skok daleký – dívky 2.m. Franková Michaela
Štafeta – dívky 2.m. Franková, Cibulcová, Pekaříková, Ratajová

 výtvarné

Název Pořadatel Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění
Barevný podzim DDM M. Majerové Michal Matoušek 1. A,  Kristýna Vnuková, Šarlota Mamulová, Markéta Vítková, Věra Tesařová,  3. A, Jan Číž, Patrik Švengr 4. B
Čteme se slonem Bobem Pedagogická knihovna, Praha 1 Matoušek, Masárová, Ondrušák – 1. AOndrušáková – 8. A
Požární ochrana očima dětí Sdružení hasičů Čech a Moravy Friedrichová, Saifrtová, Fojtík – 1. A
Myslivost očima dětí Českomoravská myslivecká jednota, Ostrava Friedrichová, Blažek, Masárová, Fojtík, Skulina – 1. A

 Ostatní soutěže

Název Pořadatel Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) Umístění
Sběr plastových víček Dakota, Ostrava-Dubina 5. místo
Sběr starého papíru

Výsledky soutěží:  školní rok 2012/2013

     dějepisné

Název Účast –   jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění   v okresním kole
Dějepisná   olympiáda – školní kolo 1. m.   Ševčíková Daniela2. m- Filipek   Jakub3. m.   Navrátilová Kateřina

 

přírodopisné

Název Účast –   jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění   v okresním kole
Přírodopisný   klokan 1. m.   Ševčíková Daniela2. m.  Navrátilová Kateřina3. m. Barta   Vojtěch4. m.   Bednárková Michaela5. m. Filipek   Jakub

6. m.   Střížková Kristýna

  1.m.   Ševčíková Daniela

 matematické

Název Účast ve   školním kole dle umístění umístění   v okresním kole
Pythagoriáda 1. místo – 6.   r. Rellig Matěj1.m. 5.r.   Adamusová Adriana, Hájková Ludmila 13.-28. m.   Vítek Vladan 5. A
Matematický   klokanCvrček   (2,.-3.třídy) 1.m. Fischer   Zacharias, 3. B2.m. Galia   Jakub, 3. A3.m. Kumanová   Elen 3. A
Klokánek (4. a 5. třídy) 1.m. Vítek   Vladan, 5. A2.m. Jarošová   Julie, 5. A3.m. Adamusová   Adriana, 5. A
Benjamín (6.-.   třídy) 1.m. Barták   Radek, 7. A2.m. Morys   Jan, 7. A3.m. Rozsypal   Lukáš, 7. A
Kadet (8.-9.   třídy) 1.m. Bendová   Nikol, 9. A2.m. Franková   Michaela, 8. A3.m. Zelený   Jan, 9. A

 

zeměpisné

Název Účast –   jména žáků – vítězové školního kola umístění   v okresním kole
Zeměpisná   olympiáda kategorie   A1.m Rellig   Matěj2.m. Štverka   Dominik3.m. Duda   Timon 22.m Rellig   Matěj
kategorie B1.m. Viktorin   Richard2.m.  Dudová Linda3.m. Rozsypal   Lukáš 15.m. Viktorin   Richard
kategorie C1.m.Střižová   Kristýna2.m. Zelený   Jan3.m. Dostál   Marek 24.m. Střížová   Kristýna

 jazyk český

Název Účast –   jména žáků – vítězové školního kola umístění   v okresním kole
Olympiáda JČ Postup –   Filipek Jakub, Kulesová Zuzana 33.-39. místo   Filipek Jakub60.-67. místo   Kulesová Zuzana
Recitační   soutěž Rolnička 1.-3. tř.1.m. Galia   Jakub2.m. Dávid   Michael3.m. Pálková   Julie
4.-5.tř.1.m. Šimečka   Ondřej2.m. Dávidová   Natálie3.m.   Bartošíková Sára 2. m. Šimečka   Ondřej
6.-7. tř.1. m. Duda   Timon, 6. A2.m.   Pekaříková Kristýna, 7. A3.m. Bukovský   Jan, 6. A
8.-9. tř.1.m. Dostál   Marek, 9. A2.m. Střížová   Kristýna, 8. A3.m.   Navrátilová Kateřina, 8. A

sportovní

Název Účast –   jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění
Florbal   chlapci 8.-9. tříd – obvodní kolo – 7. 11. 2012 Barta Vojtěch,   Dostál Marek, Filipek Jaku, Gabryš Jakub, Pusztay Patrik, Stráský Daniel,   Valášek Denis, Zelený Jan 2. místo   v základní skupině
Florbal   chlapci 6.-7. tříd – okresní kolo Viktorin   Richard, Roško Michael, Morys Jan, Koutný Martin, Kopkáš Vojtěch, Jureček   Roman, Kachyňa Miroslav, Zyrkovský Šimon 3. místo
Florbal dívky   6.-7. tříd – obvodní kolo
Sportovní hry   porubských ZŠ lehká atletika 2.-5. tříd Celkově 8. místo   z 12
2. třídy Vítková   Markéta – 2.m. běh 50 m
Czolko Tomáš –   2.m. hod kriketovým míčkem
Krčmová Tereza   – 3.m. hod kriketovým míčkem
3. třída Dávid Michael   – 3.m. běh na 400 m
4. třída Vavrečková   Nella – 2.m. hod kriketovým míčkem
Štěrbová Vendula – 2.m. běh 400 m
5. třída Michal Šretr –   2.m. skok daleký
Sportovní hry   porubských ZŠ lehká atletika 6.-9. tříd   Celkově 7.   místo ze 12
6.-7. třídy Pekaříková   Kristýna – 1.m. běh 800 m
 
8.-9. třídy Ševčíková   Daniela – 2.m.běh 60 m
Štafeta – 3.m.
Bednárková   Michaela – 1.m. vrh koulí
Florbal (21.   3.)

výtvarné

Název Pořadatel   Účast –   jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění
Barevný podzim DDM M.   Majerové 12 žáků 2. A,   3. A, 5. B, 6. A, 9. APálková,   Knapová, Prokop, Friedrich, Vítek O. Dominik, Krulíčková, Mosler, Fukovák,   Grabařová, Urban, Čajdíková
Ryby našich   vod Středisko   přírodovědců Čkalovova 10/1881,Poruba 2. A –   Talášek, Tesařová, Berousek, Kubala, Vondráček, Mamulová, Czolko, Vítková,   Krčmová, Prokop5. A   Veltšmídová, Dávidová, Vítek, Adamusová, Lataník, Jarošová, Stříž, Hájková Věcná cena   –Vítková Markéta, 2. A
Děti, pozor,   červená „Piráti silnic“ BESIP a MD 2.  a 3. Tř.    Mamulová, Pochman, Vnuková, Pálková, Kumanová4. A Štěrbová,   Bartošíková, Hůla, Neshodová5. A Kraváček,   Vítek, Jarošová, Kalivodová, Adamusová, Lataník Věcná cena –   Mamulová Šarlota
Návrh maskotu   – Futurum hřiště RTC   Production, Praha 2. A – 12   prací
Myslivost   očima dětí OMS, Ostrava 2. A – 3 práce3. A – 6 prací4. A – 8 prací
Malovaná   písnička DDM M.   Majerové 10 pracíKempný 1. B,   Friedrich 5. BBednárková,   Franková, Kopkášová, Janiaková, Baňoch – 8. AHalfarová,   Pekaříková, Havelková – 7. A

 Ostatní soutěže

Název Pořadatel   Účast –   jména žáků (u školních kol jen počet žáků) Umístění
Sběr   plastových víček Dakota, Ostrava-Dubina 19. místo   v kategorii velké kolektivy více než 100 členů
Sběr starého   papíru 25. místo   v průměru na žáka

 

 Výsledky soutěží:  školní rok 2011/2012

  dějepisné

Název Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění v okresním kole
Dějepisná olympiáda – školní kolo 1. Jakub Filipek2. Alexandr Baršč3. Tereza Balíková

 matematické

Název Účast ve školním kole dle umístění umístění v okresním kole
Pythagoriáda David Vojtkulák 5. A
Matematický klokanCvrček (2,.-3.třídy) Sára Bartošíková, 3. A
Klokánek (4. a5. třídy) Ludmila Hájková, 4. A
Benjamín (6.-. třídy) Kristýna Pekaříková, 6, ARadek Barták, 6. A
Kadet (8.-9. třídy) Lukáš Falhauer, 9. A

 zeměpisné

Název Účast – jména žáků – vítězové školního kola umístění v okresním kole
Zeměpisná olympiáda kategorie A 5. místo Richard Viktorin
kategorie B 15. místo Kristýna Střížová
kategorie C 7. místo Jakub Filipek

 jazyk český

Název Účast – jména žáků – vítězové školního kola umístění v okresním kole
Olympiáda JČ Účast  Jakub Filipek, Tereza Kachyňová
Recitační soutěž Rolnička 1.-3. tříy Klára Mertová (Rolnička)Kateřina Brandlová (Recitační soutěž)Michal DávidJulie Odstrčilíková
6.-7. třídy1. Linda Dudová2. Kristýna Střížová3. Michaela Bednárková
8.-9. Třídy1. Lukáš Falhauer

sportovní

Název Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění
Florbal chlapci 8.-9. tříd – obvodní kolo
Florbal chlapci 6.-7. tříd – obvodní kolo
Florbal dívky 6.-7. tříd – obvodní kolo 2. místo v městském kole
Sportovní hry porubských ZŠ lehká atletika 2.-5. tříd
2. třídy Běh 50 m – chlapci 2. místo
Hod kriketovým míčkem – dívky 2. místo Odstrčilíková Julie
3. třída Běh 50 m – chlapci 2. místo Pertlík Martin
Hod kriketovým míčkem – dívky 1. místo Vavrečková Nella
5. třídy Běh 400 m – dívky 3. místo Honová Natálie
Běh 50 m – dívky 3. místo Frýdlová Sandra
Hod kriketovým míčkem – dívky 3. místo Pabiánová Zuzana
Sportovní hry porubských ZŠ lehká atletika 6.-9. tříd  
7. třídy Běh 800 m. 3. místo – Kristýna Pekaříková
Skok daleký 2. místo – Kateřina Cibulcová
  Běh na 60 m 1. místo Daniela Ševčíková
9. třídy Vrh koulí 1. místo Klára Kulínská
Vybíjená 4.-5. Tříd – dívky Nepostup ze základní skupiny
Vybíjená 4.-5. Tříd chlapci Nepostup ze základní skupiny
Florbal (21. 3.) 4. místo v ostravském kole

výtvarné

Název Pořadatel Účast – jména žáků (u školních kol jen počet žáků) umístění
Barevný podzim DDM M. Majerové 1. A, 4. B, 5. A, 6. A, 9. A(12 žáků) 1. místo Tereza Fuková
Modrý tygr Česká televize 1. A, 2. A, 3. A (7 prací)
Návštěva ZOO A kluby ČR Brno 1. A (5 žáků)
Bezpečná cesta do školy Besip 1. A (2), 2. A (4), 3. B (4), 3. A (2), 4. A (2), 5. A Pálková 2. AKumanová 2. AHonová 5. A
Myslivost očima dětí 1. A Věcné ceny Vítková, Berousek, Talášek
Týden na univerzitěVýtvarná soutěž Co pro mě znamená věda a technika? VŠB TU Ostrava 4. A (18 prací) Týdenní pobyt na univerzitě získávají Adam Bědroň, Adriana Adamusová, Natálie Dávidová, Petr Bystroň, Ludmila Hájková, David Věch, Vladan Vítek,
Barevný svět 2012 ZŠ a MŠ Kaštanová 412, Třinec 9. A Kulínská, Falhauer, Balíková, Smoláková, Strišová, Buriánová
Malování s malířem ZŠ Pokorného 1382 Grabařová 8. A, Koutný 6. A, Navrátilová 7. A – ocenění knihou
Malovaná písnička DDM M. Majerové 1. A – 4 práce

Sběr víček 7. Místo v kategorii velké kolektivy více než 100 členů

© 2016 ZŠ UKRAJINSKÁ, OSTRAVA - PORUBA / HELP DESK / CHILLI