Multifunkční hřiště

IMG_1483Ministerstvo financí poskytlo v rámci Finančního mechanismu Norska statutárnímu městu Ostrava – městskému obvodu Poruba dotaci na zabezpečení realizace individuálního projektu s názvem Multifunkční hřiště u ZŠ Ukrajinská p. č. 991 v Ostravě – Porubě v celkové maximální výši 359 922 EUR.

Práce na výstavbě moderního sportovního areálu začaly letos v březnu a skončily v září tohoto roku. Během této doby se nevyhovující prostory proměnily v multifunkční komplex hřišť na volejbal, basketbal, házenou a malý fotbal. Součástí sportoviště je také běžecký ovál o délce 200 m. V odpoledních hodinách a o víkendech, kdy je areál přístupný veřejnosti, dohlíží na bezpečnost provozu správce. Vybudování multifunkčního areálu v této lokalitě je o to přínosnější, že ho budou moci využívat i hendikepované děti. ZŠ Ukrajinská se totiž zabývá integrací dětí s poruchou autistického spektra do běžné výuky.

Od 1. 4.   do 31. 10. je školní multifunkční  hřiště  otevřeno pro veřejnost.

Provozní doba

pondělí – pátek 16 – 19 hod.

sobota, neděle, svátky, prázdniny 9 – 12 hod., 14 – 19 hod.